silvestr

Oslavit silvestr 2019 na horách je dnes velmi populární. Není divu. Má to své nepopiratelné kouzlo, které je tradičně spojeno s fantastickou atmosférou a bouřlivými oslavami konce roku. Jenže díky své popularitě je o silvestrovské pobyty na horách mimořádný zájem. Proto doporučujeme i vzhledem k cenám rezervovat své pobyty včas.V našich končinách patří mezi nejpopulárnější lokality Šumava, Krkonoše, Jizerské hory, Beskydy a Jeseníky, kde si můžete pronajmout chaty, chalupy i hotely pro jednotlivce i velké skupiny.

Silvestr 2019 na horách můžete oslavit také za hranicemi České Republiky. Nejoblíbenější jsou silvestrovské pobyty v Alpách, v Rakousku, Itálii či Francii. Všude si užijete kvalitní lyžování i bujaré oslavy příchodu nového roku.

Kam se tedy vydat na silvestra na hory? TOP 3

Silvestr – Špindlerův Mlýn

Mekkou a jednou z nejoblíbenějších lokalit silvestrovských pobytů na horách je české „Monaco“ – Špindlerův Mlýn. Sjíždí se sem české celebrity i zahraniční turisté. O pobyty zde je nesmírný zájem. Aby jste měli šanci strávit silvestra ve Špindlerově Mlýně, rezervujte si pobyty s několikaměsíčním předstihem, protože veškeré ubytovací kapacity jsou dlouho dopředu vyprodané.

A co je tak výjimečného na této lokalitě? Krásné prostředí, věhlas lokality, vyhlášené noční podniky, kvalitní lyžování a bujaré večírky až do ranních hodin. Pokud tohle máte rádi, není v ČR lepší destinace.

Silvestr v Alpách (Rakousko, Itálie)

Pro milovníky kvalitního lyžování doporučujeme vyrazit na silvestra do zahraničí, nejlépe do Alp.

Silvestr v Alpách slibuje minimálně kvalitní ubytování a ještě kvalitnější sjezdovky. A je jedno, zda zvolíte Alpy Rakouské či Italské. Tradiční kouzlo oslav příchodu nového roku v jiné zemi s jinými lidmi i jinými zvyky slibuje nové zážitky. A proto přeci většina z nás ráda cestuje.

No a pokud čekáte, že vám dáme nějaké extra tipy, kde oslavit příchod nového roku, jsou tu:

V Rakousku vyrazte například do vyhlášených letovisek: Kaprun – Zell Am See, Kizbühel. V Itálii můžete navštívit Val di Fiemme, Val di Fassa či letovisko Cortina d´ Ampezzo.Neláká vás třeba silvestr u moře?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.