Každý nadšenec do lyžování jistě miluje jízdu po perfektně upravených sjezdovkách, kde má na výběr z mnoha náročností. I proto milovníci tohoto sportu dávají sbohem tuzemským horám, a jedou si užít lyžování v Rakousku. Právě tam na ně totiž čeká dostatek sněhu, rozsáhlá střediska, špičkový servis, skvěle upravené sjezdovky a v neposlední řadě také kvalitní ubytování a skvělé jídlo. A takové je Rakousko. Tak proč nevyrazit také? Jde to totiž i velmi levně.

Nejoblíbenější jsou samozřejmě prestižní střediska

Pokud už do Rakouska za skvělou lyžovačkou vyrazíte, rozhodně vsaďte na velká a osvědčená střediska. Tam je totiž lyžování v Rakousku dokonalé.

Mezi ty patří třeba Kitzbühel, který se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit rakouských Alp, kde vás čekají skutečně dlouhé sjezdovky, kvalitní hotely a nádherné výhledy na vrcholky těchto majestátních hor. Skvělé lyžování, které vám Rakousko nabídne, zažijete také ve středisku Kaprun, které je díky poloze na ledovci Kitzsteinhorn zárukou sněhu od začátku podzimu, až do teplých jarních dnů, tedy do konce sezony 2014. Díky mnoha lyžařským vlekům a hlavně lanovkám tak můžete projet celé středisko křížem krážem a věřte, že vzhledem k jeho rozsáhlosti vám to dá opravdu zabrat. Je jedno z největších, které Rakousko má. Jenom těžko by se jeho velikost dala srovnat s některým střediskem u nás.

Nadstandardní služby, standardní ceny

Ano, o lyžování v Rakousku se skutečně říká to, že je pro našince drahou zemí. Přesvědčte se však sami, že se jedná o jeden velký mýtus. Lyžovačku v Rakousku lze totiž pořídit i velmi levně. Stačí se podívat na nabídku zájezdů, které jsou k dispozici pro pro rok 2014, a uvidíte, že ceny ubytování i permanentek jsou shodné, ne-li nižší, než v tuzemských lokalitách. A přitom vás zde čeká nejenom komfortní ubytování, ale hlavně vždy perfektně upravené sjezdovky, a hlavně profesionální služby, o kterých se vám u nás může jenom zdát.

Lyžování a Rakousko zkrátka jde dohromady. Tak se o tom přesvědčte na vlastní kůži a stejně jako mnozí jiní lyžaři, i vy můžete dát sbohem českým horám.

Představujeme lyžařská střediska v Rakousku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.