Rakousko označujeme jako lyžařskou velmoc. Není divu. K dispozici je více jak 3500 lanovek, přes 22 000 kilometrů sjezdových tratí a 8 ledovců, které je možné využívat téměř po celý rok. Přidejme k tomu fantastické rakouské služby a skvěle vybavené tradiční alpské hotely a dostaneme fantastické podmínky pro lyžování. Celá řada cestovek v tomto směru nabízí lyžování v Rakousku se skipasem zdarma v ceně zájezdu.Jaké jsou výhody?

Pokud se pro lyžování v Rakousku se skipasem rozhodnete nebudete muset platit navíc cenu skipasu v místě pobytu a odpadá vám také jeho shánění po příjezdu. Zkrátka si zaplatíte komplexní zájezd, bez zbytečných starostí. Soustředit se můžete jen na odpočinek a kvalitní lyžování.

Hotely mají většinou od místních prodejců lepší ceny skipasů než pokud by jste je sháněli sami.

Zájezdy se skipasem v ceně jsou vhodné zejména pro ty, kteří plánují vzít sjezdovky útokem a lyžovat po většinu pobytu. Naopak ti, kdo budou lyžovat třeba jen pár dní v týdnu může být výhodnější pořídit zájezd bez skipasu.

Na co si dát pozor?

  • Zjistěte si, jak daleko je umístěn hotel od sjezdovky. Zda budete muset využívat skibus nebo na sjezdovku jednoduše dojdete po vlastních.
  • Zjistěte si, kde všude skipas platí

Víkendové lyžování v Rakousku se skipasem

V poslední době velmi oblíbeným druhem zájezdů je víkendové lyžování se skipasem. Zkrátka jen nasednete do auta nebo autobusu a vydáte se vstříc kvalitní víkendové lyžovačce.

Dovolená je odjakživa spjata s tím, že klient by měl přijet na místo a starat se o co nejméně věcí. Měl by mít minimálně zajištěné ubytování a právě v případě lyžování také skipas.

Pokud chcete víkendové lyžování v Rakousku včetně skipasu v ceně zájezdu zdarma, vybírat můžete z celé řady rakouských letovisek. Doporučujeme například oblast Ski Amadé s 860 kilometry sjezdovek, Top Ski Kärnten / Osttirol, Zillertal nebo Kitzbüheler Alpen.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.